Prémiová lokalita v Nitre

Nový exkluzívny rezidenčný objekt je situovaný v lukratívnej lokalite centra Nitry s kompletnou občianskou vybavenosťou a s parkom takmer pod oknami. Mestský park na Sihoti sa rozkladá na ploche 20 hektárov. Má rozmanitú zeleň, trávnaté plochy, jazierka, detské ihriská, kaviarničky, bufety a reštaurácie.

Moderné bývanie je 5 minút pešo na Svätoplukove námestie a pešiu zónu na Štefánikovej a Kupeckej ulici.

Občianska vybavenosť na dosah

Obchody a služby

Doslova pár minút pešej chôdze sa nachádza obchod LIDL, obchodík s farmárskymi potravinami, cukráreň a lekáreň. A keďže sa tento exkluzívny projekt nachádza iba pár minút od hlavného námestia a pešej zóny, sú k dispozícii ďalšie obchody, kaviarne, reštaurácie, hlavná pošta, lekárne, drogérie a podobne.

Vzdelanie

Na rovnakej ulici je základná škola so športovým zameraním a rozsiahlym športovým areálom. V perimetri 10 minút pešej chôdze prídete k materským škôlkam, k trom gymnáziám, v tesnej blízkosti je aj známa umelecká škola.

Šport

Priľahlý park poskytuje množstvo športových aktivít. Cyklistické a korčuliarske dráhy, hrádzu na rieke pre beh, nordic walking, futbalové ihriská a štadión, hokejový štadión, verejné klzisko, tenisové dvorce s tenisovou akadémiou, mestské kúpalisko s plaveckým bazénom, štúdio, tanca, hudby a pohybu s lezeckou stenou a tvorivými dielňami pre malých aj veľkých.

Kultúra

Kultúra sa tohto miesta priam dotýka. Už vyhlaď z okna vám poskytne nádherný pohlaď na Nitriansky hrad. Pár krokov od domu sa nachádza PKO, galéria, koncertná sála, hradný areál s historickými pamiatkami, dvoma kostolmi, múzeami a letným kinom. Pohodlnou krátkou prechádzkou sa dostanete na Svätoplukove námestie, kde sa nachádza známe Divadlo Andreja Bagara. Námestie je miestom kultúrnych a spoločenských podujatí. Koná sa tu pravidelný divadelný festival, koncerty, Cyrilo-metodské slávnosti, jarmoky, festivaly dobrého jedla, kúzelné vianočné trhy a podobne.

Doprava

Všetko dôležité je blízko pešou chôdzou, cyklistická trasa v neďalekom parku, dostupnosť MHD, blízko na výpadovku smer Bratislava, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Žilina.

Kráľovská cesta 1, Nitra, 949 01

Predajca:
Juraj Činčura
tel č: +421 948 490 950
email: juraj.cincura@re-max.sk

napíšte nám